OUT OF HOME | OOH SOLUTIONS Skip to main content

Naším hlavným cieľom je INOVATÍVNOSŤ a FLEXIBILITA, ktorou  disponujeme. Poskytnúť klientom len tie najlepšie riešenia pre ich Outdoorovú reklamu je pre nás prioritou. Spokojnosť a kvalita je u nás na prvom mieste.


Zameriavame sa nielen na OOH panely, ale taktiež štítové fasády a fasády domov, ktoré sú na miestach s vysokou frekvenciou pohybu peších alebo automobilov. Reklamy sú spravidla osvetlené. Okrem bežne dostupnej reklamy sú našou špecializáciou atypické riešenia a nevšedné reklamy, ktoré sú už na prvý pohľad odlišné a pútavé.


Naše služby môžete taktiež využiť na miestach, kde nie je dostupná žiadna možnosť bežných reklamných panelov. Na základe Vašich požiadaviek Vám navrhneme najlepšie možné riešenie pre dané miesto (napr.: lodné kontajnery umiestnené na prenajatom pozemku vrátane inštalácie bannerovej plachty.


Radi poskytneme služby každému, nielen mediálnym agentúram, ale aj priamym klientom. Pokiaľ hľadáte vhodné plochy pre Vašu kampaň, neváhajte nás kontaktovať. Na základe Vašej špecifikácie Vám zašleme evidenčné listy dostupných plôch spolu s podmienkami.